077-363-5069

שאלות נפוצות

כל התשובות לשאלות שלכם

התכשיר

טרם השימוש, יש לייבש ולנקות את הציפורן. לאחר מכן, יש לטפטף מספר טיפות על הציפורניים ליצירת שכבה דקה ולהמתין לייבוש. לקבלת תוצאה מרבית, יש לחזור על הפעולה פעמיים ביום, בבוקר ובערב.

בהחלט כן. מספר הרישיון שניתן לתכשיר ממשרד הבריאות הוא 1/138459/20

מטופלים רבים מדווחים שכבר בתוך שבועות בודדים נראית הטבה בציפורניים.
טיפול מלא לקבל ציפורניים בריאות וצלולות לוקח כ-3 חודשים ובמקרים קשים ועקשנים אפילו יותר.

התכשיר של פרופ’ רינייל עשוי מ-10 צמחי מרפא טבעיים, שכל אחד מהם אחראי על טיפול בפן אחר של ציפורן נגועה. הצירוף של כולם ביחד מספק חבילה של חומרים מחטאים, משמרים, ממריצי ריפוי וממריצי צמיחה, אשר נחשבת לחדשנית, מתקדמת ופורצת דרך בתחום המלחמה בפטריות בציפורניים.

אלפי מטופלים מדווחים שלאחר כמה שבועות של שימוש בתכשיר ניכרת הקלה ברורה של התסמינים, ומראה הציפורניים משתפר. לאחר מספר חודשים של שימוש הציפורניים בדרך כלל משוקמות לגמרי, ולא זו בלבד, אלא גם נמנעת חזרה של בעיות ציפורניים.

אצל אלפי מטופלים שהשתמשו בתכשיר בקביעות צומחות ציפורניים בריאות, חזקות וצלולות.

בתכשיר המוצג לפניכם מגולמת מחשבה ועבודת פיתוח של מיטב אנשי המקצוע בתחום. נדרש תהליך פיתוח של שנה וחצי אינטנסיביים במיוחד, כדי לזקק את הקומפלקס הייחודי של התכשיר, כך שיהיה הכי יעיל והכי משתלם. התכשיר עשוי מ-10 צמחי מרפא איכותיים שמטרתם היא אחת: להילחם בהצלחה בבעיות הציפורניים. התוצאה הסופית היא שבזכות התכשיר אתם מרגישים טוב יותר, הביטחון העצמי שלכם גובר ורגשות הבושה נעלמים. אתם כבר לא צריכים לחשוב פעמיים לפני שאתם הולכים בכפכפים לים או לבריכה.

עצתנו היא לנסות קודם את פרופ’ רינייל. הפורמולה הייחודית של הנוזל נותנת מענה לסוגים מגוונים של בעיות ציפורניים, ופעמים רבות מייתרת את הצורך בנטילת כדורים ומסייעת לצמיחה של ציפורניים בריאות. עם זאת, כשהפטרת כבר חודרת למחזור הדם, ניתן בדרך כלל לטפל בה אך ורק בכדורים, הניתנים במרשם רופא.

רוצה לטפל בציפורניים?

עזרנו למעל 38,000 לקוחות לקבל ציפורניים בריאות, עכשיו תורך!

השאר פרטים לייעוץ בחינם עם מומחה של פרופסור רינייל


  פטרת ציפורניים

  לפטרת הציפורניים יש כמה תסמינים בולטים: שינויים בצבע ובברק של הציפורניים, השחרה שלהן, התעבות וחספוס של הציפורניים, קצוות הציפורניים מעוותים ומתפרקים. כדי לקבל אבחנה מדויקת בדבר קיומה של פטרת ציפורניים, יש להיוועץ ברופא מטפל.

  כן. ולכן קשה מאוד לטפל בה ולהיפטר ממנה. לעתים תכופות המחלה שבה, גם כאשר נראה שהפטרת חלפה. הבשורות הטובות הן שבשימוש קבוע בתכשיר של פרופ’ רינייל ניתן לצפות לריפוי מלא ולציפורניים בריאות, חזקות וצלולות.

  פטרת תופיע על פי רוב בעקבות זיהום פטרייתי ממשפחת Dermatophytes (פטריות העור). הפטרת נגרמת לרוב מהרגלי היגיינה ירודים, המספקים לפטריות מצע גידול פורה. כמו כן, עובשים ושמרים עשויים אף הם לגרום לפטרת, אף שמדובר במקרים המתרחשים בתדירות נמוכה יותר.

  חשוב מאוד להקפיד על רחיצת כפות רגליים וידיים לעתים קרובות ולייבש אותן היטב אחרי הרחיצה. עדיף לנעול נעליים מאווררות, לגרוב גרבי כותנה ולהחליפן לעתים תכופות.

  בציפורני כפות הרגליים וכפות הידיים. אם מזניחים את הטיפול בתחילת הופעת הפטרת, היא מתפשטת פנימה אל תוך השכבות הפנימיות של הציפורניים ומדביקה גם אותן בפטרת. החדירה של הפטרת לפנים הציפורן מובילה לשינוי הצבע של הציפורניים, לעיבוין, עיוותן ושבירתן בקצוות.

  ככלל, ניתן לומר שלפטרת ציפורניים יש השפעה בעיקר על הצד האסתטי והקוסמטי של הציפורניים, והיא אינה משפיעה על בריאותו הכללית של אדם. עם זאת, פטרת עשויה להתפשט לציפורניים סמוכות ולעור, וכך ליצור מטרד קבוע.

  הציפורן שלכם מעולם לא נראתה טוב יותר

  אם אתם סובלים מבעיות ציפורניים שלא עוברות – זה בדיוק הזמן להתקדם לטיפול בעזרת מרכיבים טבעיים שעובדים כדי לטפל, לשקם ולקבל ציפורניים בריאות. פרופ' רינייל, הנוזל המהפכני המצויד ברישיון משרד הבריאות, מכיל פורמולה ייחודית המורכבת מחומרים טבעיים. בואו ליהנות מכל המתנות של הטבע, בתוך נוזל ייחודי שישפר, יטפל וישקם את הציפורניים ובנוסף יפעל למניעת חזרה של בעיות ציפורניים!