077-363-5069

איך זה עובד?

הודות לשילוב של חומרים טבעיים המצויים בתכשיר, ציפורניים שהצהיבו או השחירו נעשות צחורות שוב, הרקמות מתחדשות והציפורן צומחת מחדש בריאה, נקיה ורעננה

ויטמין E

קלנדולה

פלמה רוזה

שמן ערער

הציפורניים שלכם מעולם לא נראו יפות, בריאות וחזקות כל כך

בזכות שילוב ייחודי של מגוון חומרים מחטאים, אנטי דלקתיים, מזינים וממריצי ריפוי, המראה של הציפורניים שלכם משתפר לבלי הכר: הצבע העכור או השחור צפוי להיעלם ובמקומו צומחת ציפורן צלולה בצבע טבעי. הריח הרע שהיה מזוהה אתכם נעלם גם הוא ורגשות הבושה מתפוגגים: סוף סוף אפשר לנעול סנדלים ולרדת לים! שימוש קבוע בתכשיר הטבעי של פרופ’ רינייל מסייע לטפל בבעיה לא רק באופן נקודתי, אלא ישמר את התוצאות לאורך זמן.

תתחיל לטפל בציפורניים עוד היום

עזרנו למעל 38,000 לקוחות לקבל ציפורניים בריאות, עכשיו תורך!

השאר פרטים לייעוץ בחינם עם מומחה של פרופ׳ רינייל


  שאלות נפוצות

  כל התשובות לשאלות שלכם

  האם לתכשיר יש רשיון משרד הבריאות?

  בהחלט כן. מספר הרישיון שניתן לתכשיר ממשרד הבריאות הוא 1/138459/20.

  תוך כמה זמן ניתן לצפות להקלה?

  מטופלים רבים מדווחים שכבר בתוך שבועות בודדים נראית הטבה בציפורניים. טיפול מלא לקבל ציפורניים בריאות וצלולות לוקח כ-3 חודשים ובמקרים קשים ועקשנים אפילו יותר.

  מהם הסימנים של פטרת ציפורניים?

  לפטרת הציפורניים כמה תסמינים בולטים: שינויים בצבע ובברק של הציפורן, השחרה של הציפורניים, ציפורניים עבות ומחוספסות, קצה ציפורן מעוות וכן קצוות מתפרקים. אבחנה מדויקת על ידי רופא מטפל תשלול או תאשש את קיומה של הפטרת.

  מהי ייחודיות המוצר?

  התכשיר של פרופ’ רינייל עשוי מ-10 צמחי מרפא טבעיים, שכל אחד מהם אחראי על טיפול בפן אחר של ציפורן נגועה. הצירוף של כולם ביחד מספק חבילה של חומרים מחטאים, משמרים, ממריצי ריפוי וממריצי צמיחה, אשר נחשבת לחדשנית, מתקדמת ופורצת דרך בתחום המלחמה בפטריות בציפורניים.

  האם התכשיר מטפל ומונע לחלוטין או רק מקל על התסמינים?

  אלפי מטופלים מדווחים שלאחר כמה שבועות של שימוש בתכשיר ניכרת הקלה ברורה של התסמינים, ומראה הציפורניים משתפר. לאחר מספר חודשים של שימוש הציפורניים בדרך כלל משוקמות לגמרי, ולא זו בלבד, אלא גם נמנעת חזרה של בעיות ציפורניים.